O NAS…

DLA CZEGO MY ?

Nasza firma działa w branży reklamowej od 1995 roku. Dzięki dużemu doświadczeniu, pomożemy Państwu dobrać najlepsze i optymalne finansowo rozwiązanie. Projektujemy reklamę, przedstawiamy projekt do akceptacji następnie wykonujemy i montujemy gotowy system. W naszej ofercie znajdą Państwo: neony, otoki neonowe, zabudowy z dibondu i alucobondu, kasetony reklamowe tradycyjne, z napinanym licem i dibondowe, litery przestrzenne z metali, tworzyw , drewna.

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA !

Oczywiście, popełnialiśmy błędy…
Jednak z każdą kolejną realizacją, dzięki zdobywanemu doświadczeniu, nasze projekty są coraz bardziej niezawodne.
Oferujemy pełną gamę technik realizacji i montażu, dostosowanych do potrzeb i budżetu klienta. Śledzimy na bieżąco wszystkie nowości ale wprowadzamy je do oferty dopiero po dokładnym sprawdzeniu i przetestowaniu trwałości.

100% REALIZACJI W TERMINIE

„Czas to pieniądz”… Wiemy o tym bardzo dobrze !
Większość realizacji planujemy z bezpiecznym „zapasem” czasowym na nie przewidziane okoliczności (zła pogoda, uszkodzenie przy transporcie…). Nasi Klienci bardzo cenią sobie tę naszą zapobiegliwość. Często musimy wykonać prace montażowe w przeddzień otwarcia dużych Centrów Handlowych. To wymaga doskonałej organizacji i doświadczenia.

GRATISY W PAKIECIE
  • PROFESJONALNE DORADZTWO w zakresie technologii wykonania i umieszczenia reklamy.
  • WSTĘPNY PROJEKTY do akceptacji klienta.
  • WYKONANIE oraz montaż gotowej reklamy – w dowolnym czasie i miejscu
  • PEŁNA PISEMNA GWARANCJA na wykonaną usługę oraz materiały. Sprawdzone materiały, których używamy charakteryzują się wysoką trwałością i jakością.
  • EKSPRESOWE TERMINY w miarę potrzeb klienta i naszych możliwości.
  • INDYWIDUALNE NIETYPOWE rozwiązania, niepowtarzalne, dostosowane do charakteru firmy.

REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW:

Firma Etos S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-290) przy ul. Bysewskiej 23, oświadcza, że z firmą A M DESIGN rozpoczęliśmy nieprzerwaną współpracę 2010 roku. Wykonała dla nas kilkaset realizacji w naszych punktach sprzedaży detalicznej „DIVERSE”, na terenie całego kraju, począwszy od małych punktów franczyzowych po duże salony firmowe w Centrach Handlowych.

Najczęściej wykonywane elementy:

– zewnętrzne i wewnętrzne szyldy w formie liter i znaków blokowych świecących, w technice LED i neonowej
– zewnętrzne i wewnętrzne wielkogabarytowe elementy przestrzenne z okładziną Dibond, stanowiące podkład dla logotypów,
– zabudowy/okładziny z Dibondu elementów witryn w Centrach Handlowych,
– podświetlane elementy ekspozycyjne (lightboxy),
– drobne, nietypowe elementy dekoracyjno-informacyjne z różnorodnych materiałów typu MDF, sklejka, tworzywa sztuczne, metale…

Firma A M DESIGN dba o kompleksowość swoich usług; w razie konieczności, przygotowuje inwentaryzację obiektu i wykonuje projekt, dostosowuje technologię wykonania, wykonuje i montuje wszystkie zlecone elementy, koordynuje swoje prace z wykonawcami innych branż na etapie budowy lub remontu punktów.

 

Dyrektor Pionu Inwestycji, Michał Jedwabnik

Gdańsk, dnia 15.02.2018

Dyrektor Pionu Inwestycji, Michał Jedwabnik

ETOS S.A. Dział Inwestycji 80-298 Gdańsk, ul Bysewska 23, www.diversesystem.com

Współpraca między firmą Rieber Foods Polska S.A. a firmą A M DESIGN Marcin Stroszejn ma charakter długoterminowy i jest realizowana w atmosferze wzajemnego zrozumienia.
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń, firmę A M DESIGN postrzegamy jako wiarygodnego, rzetelnego i profesjonalnego w swojej dziedzinie partnera biznesowego. Terminowość oraz jakość dostarczanych usług, pozwala nam darzyć ich zaufaniem i z pełnym przekonaniem powierzać reprezentowanie naszej firmy.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z A M DESIGN każdemu podmiotowi, któremu zależy na komforcie codziennej komunikacji oraz dobrze zrealizowanych zleceniach.

Radosław Lisiecki

Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu Rieber Foods Polska S.A. (dawniej "DELECTA") ul. Prym. S. Wyszyńskiego 14, 87-800 Włocławek

Z firmą A M DESIGN rozpoczęliśmy współpracę w 2000 roku. Zlecaliśmy wykonanie między innymi:
– kompleksową obsługę (pełny projekt graficzny i realizacja dekoracji ulic, wykonanie materiałów promocyjnych) z okazji obchodów „750-lecia Lokacji Miasta”,
– projekty i pełną realizację świetlnych dekoracji świątecznych ulic naszego miasta,
– wykonanie liter i dekoracyjnych elementów podświetlanych,
– projekty i wykonanie różnych elementów reklamowo-promocyjnych związanych z okolicznościowymi imprezami organizowanymi przez Urząd Miasta.

Firma A M DESIGN wykazała się niezwykłą dokładnością w swym działaniu oraz bardzo profesjonalną obsługą. Pomimo bardzo krótkich terminów, firma nigdy nie zawiodła naszych oczekiwań i zawsze punktualnie wywiązywała się ze swoich zobowiązań. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż cały proces przebiegał w miłej atmosferze z bardzo dobrym kontaktem z firmą.

Pełen profesjonalizm w podejmowanych usługach, duża wiedza i doświadczenie oraz przyjemne prowadzenie interesów z pewnością odzwierciedlają działania firmy A M DESIGN. Z całą pewnością możemy polecić tę firmę jako dobrego i rzetelnego partnera.

Paweł Osiński

Naczelnik Wydziału Przedsiębiorczości i Promocji Gospodarczej Urzędu Miejskiego we Włocławku